środa, 27 czerwca 2018

Fundusz AKUMULATOR SPOŁECZNY - pieniądze na twoje pomysły

Fundusz AKUMULATOR SPOŁECZNY - wsparcie na realizację Waszych pomysłów i na rozwój młodych organizacji pozarządowych!
Działasz lub chcesz działać na rzecz swojej społeczności? Wiesz jak, ale nie wiesz skąd wziąć fundusze? Masz pomysł, ale nie wiesz gdzie się zwrócić i w jaki sposób zacząć?
AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie!
Konkurs skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu województwa pomorskiego; aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego.
Nabór wniosków trwa do 15 lipca 2018.
Projekty mogą być realizowane w okresie od 15 sierpnia do 15 grudnia 2018. Do zdobycia do 5000zł na realizację inicjatyw lub rozwój młodej organizacji!
Regulamin konkursu oraz szczegóły znajdują się na stronach Funduszu: www.akumulatorspoleczny.pl i Operatora: www.fundacjapokolenia.pl . Bieżące informacje także na: www.facebook.com/akumulatorspoleczny
Aby złożyć wniosek do konkursu, należy zarejestrować się na stronie: www.witkac.pl, wybrać odpowiedni powiat i wypełnić formularz on-line.
UWAGA: Wnioski składa się wyłącznie w wersji elektronicznej za pomocą generatora. Istnieje także opcja wnioskowania poprzez przesłanie krótkiego filmu z opisem pomysłu!
Masz pytania, dotyczące konkursu lub realizacji projektów? Potrzebujesz pomocy w obsłudze generatora wniosków? A może chcesz skonsultować pomysł lub umówić się na doradztwo? Przyjdź na spotkanie informacyjne:
28.06. (czw.) GNIEW godz. 17:00 Stowarzyszenie CAG – Pracownia Orange w Gniewie (Plac Grunwaldzki 45),